ACTIVITEITENKALENDER GROTENHUYS JUNE 2024
OCHTENDMIDDAGAVOND
Week 21
Sat 1-Jun

15:00ZATERDAGBORREL
Restaurant


Week 22
Mon 3-Jun

14:00SJOELEN
Restaurant
19:30SCHAKEN
Restaurant
Tue 4-Jun



18:00Schoonmaak
Intrieur
Wed 5-Jun

15:00Zangontspanning
Restaurant


Thu 6-Jun10:00KOFFIETIJD plastic
Restaurant
14:30DANSGROEP VROLIJKE NOOT
Restaurant
19:30SPELLETJES
Restaurant
Fri 7-Jun

14:00SVDD e.o kaarten
Restaurant


Sat 8-Jun

15:00ZATERDAGBORREL
Restaurant


Week 23
Sun 9-Jun

17:30VETTE HAP
Restaurant
17:30VETTE HAP
Restaurant
Mon 10-Jun

14:00Schoonmaak
Intrieur
19:30SCHAKEN
Restaurant
Wed 12-Jun10:00Zonnebloem Lunch tot 14:30 uur
Restaurant
14:30Zangontspanning
Restaurant


Thu 13-Jun10:00HOBBYCLUB
Restaurant
14:30DANSGROEP VROLIJKE NOOT
Restaurant
19:30BINGO
Restaurant
Fri 14-Jun

14:00SVDD e.o kaarten
Restaurant


Sat 15-Jun

15:00ZATERDAGBORREL
Restaurant


Week 24
Sun 16-Jun10:00vrijwilliger activiteit Vaderdag
Restaurant




Mon 17-Jun

14:00SJOELEN
Restaurant
19:30SCHAKEN
Restaurant
Tue 18-Jun



18:00Schoonmaak
Intrieur
Wed 19-Jun

15:00Zangontspanning
Restaurant


Thu 20-Jun10:00KOFFIETIJD dialoog
Restaurant
14:30DANSGROEP VROLIJKE NOOT
Restaurant


Sat 22-Jun

15:00ZATERDAGBORREL
Restaurant


Week 25
Sun 23-Jun

17:00THEMABUFFET Chinees buffet
Restaurant
17:00THEMABUFFET Chinees buffet
Restaurant
Mon 24-Jun

14:00Schoonmaak
Intrieur
19:30SCHAKEN
Restaurant
Wed 26-Jun

15:00Zangontspanning
Intrieur


Thu 27-Jun09:30HOBBYCLUB
Huiskamer
14:30DANSGROEP VROLIJKE NOOT plastic
Restaurant
19:30SPELLETJES
Restaurant
Fri 28-Jun09:30Bestuuroverleg stg
Huiskamer
14:30DIALOOGGROEP AGORA plastic
Restaurant


Sat 29-Jun

15:00ZATERDAGBORREL
Restaurant